Кутакніл (еффакне) або базірон

Кутакніл (еффакне) або базірон

Кутакніл (еффакне) або базірон від компанії Сервіс резерву та доставки Будь Здоров - фото 1
Ціну уточнюйте
Немає в наявності

Доставка

 Нова Пошта
70 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Післяплата

Зверніть увагу!

Самолікування шкодить вашому здоров'ю. Перед покупкою препарату проконсультуйтеся з лікарем.

Інструкція (опис препарату), розміщена на даній сторінці, має інформаційний характер і призначена виключно для ознайомлювальних цілей. Лише лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від його зображення.

Компанія «Сервіс резерву та доставки Будь Здоров» не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли внаслідок використання інформації, розміщеної на сайті.

Опис

Гель кутакнил-бензоила пероксид 5% 40 грамм фирмы Галдерма Франция.

Этот гель используется для лечения угрей. Бензоила пероксид оказывает противомикробное действие, в частности, в отношении Propionibacterium acnes, присутствующих в сально-волосяном фолликуле при угревой сыпи. Оказывает отшелушивающее и кератолитическое действие. Обладает себостатическим действием, предупреждая чрезмерную выработку кожного сала, сопровождающую угревую сыпь. Проникновение через кожу низко. Он полностью превращается в бензойную кислоту, которая быстро выводится из организма. Цена препарата украинская а качество - европейское. Также в наличии дозировка 10 % 40 грамм и 2,5% 40 грамм. 

Характеристики