Едас-127 краплі гомеопатичні, 25 мл

Едас-127 краплі гомеопатичні, 25 мл

Едас-127 краплі гомеопатичні, 25 мл від компанії Сервіс резерву та доставки Будь Здоров - фото 1
Ціну уточнюйте
Немає в наявності

Доставка

 Нова Пошта
70 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Післяплата

Зверніть увагу!

Самолікування шкодить вашому здоров'ю. Перед покупкою препарату проконсультуйтеся з лікарем.

Інструкція (опис препарату), розміщена на даній сторінці, має інформаційний характер і призначена виключно для ознайомлювальних цілей.Лише лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від його зображення.

Компанія «Сервіс резерву та доставки Будь Здоров» не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли внаслідок використання інформації, розміщеної на сайті.

Опис

В ка че стве симп то ма ти че ско го сред ства при ком плекс ной те ра пии:

  • - фи броз но-ки стоз ной ма сто па тии;
  • - пред мен стру аль но го синд ро ма (ма сто ди нии, ма стал гии, пси хи че ской ла биль но сти, за по ра, оте ков, го лов ной бо ли);
  • - мен стру аль ных на ру ше ний, обу слов лен ных не до ста точ но стью жел то го те ла;
  • - жен ско го бес пло дия, обу слов лен но го не до ста точ но стью жел то го те ла.

Ха рак тер ные симп то мы к при ме не нию от дель ных ком по нен тов:

  • Calcium fluoratum (Каль ци ум флю о ра тум) C6 — Фи броз ные из ме не ния, уплот не ния и фи бро аде но мы раз ной сте пе ни твер до сти мо лоч ных же лез на фо не хро ни че ских вос па ли тель ных за бо ле ва ний ор га нов ма ло го та за или мио мы мат ки. При ме ня ет ся для огра ни че ния ро ста фи броз ных опу хо лей.
  • Kalium iodatum (Ка ли ум йо да тум) C6 — На ли чие уплот не ний в мо лоч ной же ле зе. Уве ли че ние под мы шеч ных лим фа ти че ских уз лов. Бо ли тя ну щие, рву щие, уси ли ва ю щи е ся в теп ле, в по кое, но чью. Отеч ность мо лоч ных же лез. От ме ча ет ся склон ность к вос па ли тель ным про цес сам но со глот ки и брон хов, бо ли в су ста вах.
  • Kreosotum (Кре о зо тум) C6 — На ли чие мел ких, твер дых или уз ло ва тых, бо лез нен ных уплот не ний в мо лоч ной же ле зе. Ино гда растрес ки ва ние со сков с обра зо ва ни ем ко рич не вых ко рок.
  • Acidum silicicum, Silicea (Си ли цея) C6 — Глу бо кие фи броз ные уплот не ния мо лоч ных же лез, ино гда с изъ язв ле ни ем со сков. Бо лез нен ность, ино гда ло каль ное ощу ще ние хо ло да в мо лоч ных же ле зах. От ме ча ет ся по вы шен ная сла бость, раздра жи тель ность, со сре до то че ние мыс лей на се бе.
  • Conium maculatum (Ко ни ум) C3 — Бо лез нен ность и на бу ха ние мо лоч ных же лез в пред- и мен стру аль ный пе ри о ды. Вы ра жен ные твер дые уплот не ния в мо лоч ных же ле зах с по вы шен ной их чув стви тель но стью в мен стру аль ный пе ри од. Ча сто обра зо ва ние уплот не ний от ме ча ет ся по сле пе ре не сен ных травм.
  • Thuja occidentalis (Туя) C3 — Глу бо кие фи броз ные из ме не ния и уплот не ния в мо лоч ных же ле зах. Бо лез нен ность в них, уси ли ва ю ща я ся во вре мя мен стру а ции.

Ука зан ные симп то мы ха рак тер ны фи броз но-ки стоз ной ма сто па тии.

Для со кра ще ния сро ков ле че ния ре ко мен ду ют ся ви та мин ные ком плек сы КАСКАТОЛ или КАСКОРУТОЛ. 
При вос па ли тель ных про цес сах мат ки, яич ни ков или на ру ше ни ях мен стру аль но го цик ла по ка за но при ме не ние ФЕМИНУС ЭДАС-101 (901); при бо лез нен ных мен стру а ци ях — МЕНОЛЕТ ЭДАС-139 (939). 
Для про фи лак ти ки ука зан ных за бо ле ва ний ре ко мен ду ет ся при ме не ние  БИОЭНЕРГОТОНИКА ЭДАС 03-01, со дер жа ще го в сво ем со ста ве ми кро эле мен ты: цинк, мар га нец, се лен, ви та мин С и био ло ги че ски ак тив ные ком по нен ты эхи на цеи и пер ги.

МАСТИОЛ ЭДАС-127 сов ме стим с дру ги ми фар ма цев ти че ски ми пре па ра та ми. Не и ме ет по боч ных яв ле ний. От пус ка ет ся без ре цеп та вра ча.